Novinky
novinka
Fitmysl
Tělo a mysl, vědomí, po...
click here
novinka
Kurzy první pomoci
Společnost Fitstop spol...
click here
Archiv novinek >>

Ke stažení

Stáhněte si naší nabídku v PDF souboru

PDF download


Zaměstnanecký benefit |

V oblasti „úspěšné zdravé firmy“ přichází společnost Fitstop s progresivním přístupem k otázce enormních nároků společnosti na výkonnost a zdraví jedince.

I přes nepříznivé ekonomické období (nebo naopak právě proto) si stále více firem uvědomuje potenciál a příležitosti spočívající ve správně nastavených wake up podnětech a stimulačních benefitech.

Fitstop je efektivní populární systém na zvýšení energie a snížení stresu přímo u pracovního stolu, v pracovní době a v pracovním obleku. Specializuje se na poskytování tzv. wake up impulsů přímo na pracovišti a představuje krátké pravidelné okysličení a protažení zaměřené proti bolestem krční a bederní páteře a zkrácených svalových skupin. Rozproudíte krev, práce pak půjde snáze od ruky a zvedne se vám nálada!
Klienty zároveň učíme řadu účinných protistresových postupů a technik.

Máme kapacitu dlouhodobě pracovat jen určitým tempem. Je přínosné zařadit přestávku a krátkodobě změnit činnost a úplně vypnout.


Jen málokdo z nás se dokáže osm hodin v kuse a více soustředit. A stejně tak málokdo z nás zůstává v kanceláři celý den s dobrou náladou. Typickými znaky mnoha zaměstnanců je vyčerpanost, stres a syndrom vyhoření.

BT
BT
BT
BT

Některé firmy se nyní po covidu snaží i tímto podpořit návrat zaměstnanců zpět do kanceláří, vymýšlí nové stimuly, wake up(y) i benefity.

Ráda předám zkušenosti z obdobných firem jako je Vaše. Můžeme udělat spontánní ukázku pro Vás a nejbližší kolegy.T-Mobile Still pepsi
NN Microsoft Hello Bank
Hartmann Jelínek Fráňa a partneři Eurovia Arval
Amundi Albert ADP