Novinky
novinka
Fitmysl
Tělo a mysl, vědomí, po...
click here
novinka
Kurzy první pomoci
Společnost Fitstop spol...
click here
Archiv novinek >>

Ke stažení

Stáhněte si naší nabídku v PDF souboru

PDF download


Tým | Radka

Radka je jednatelkou společnosti Fitstop, s.r.o. Absolvovala obor diplomacie a poté ekonomie. Následně po dobu několika let vedla obchodní oddělení u developerské společnosti. Projevy sedavého zaměstnání i pocit vyhoření si vyzkoušela na vlastní kůži. Vždy se zabývala sportem a jeho vlivem na zdravotní a psychický stav člověka. Absolvovala mnoho odborných seminářů z oboru psychologie, fyzioterapie.
Přesvědčila se, jak vlivné je dobré zdraví jako základ úspěchu a ví, že leadři musí svému podnikání přinášet neustále nové impulzy. V průběhu několika let založila společnost FITSTOP na podporu angažovanosti a výkonnosti zaměstnanců. Inspirovala se podobnými licencovanými službami, standardně poskytovanými zaměstnancům v úspěšných zahraničních korporacích – především v Německu, Nizozemí, Norsku, USA a Japonsku.

Druhou odnoží Fitstopu je FITMYSL. Ve zdravém těle zdravý duch! Tělo a mysl, vědomí, podvědomí se navzájem ovlivňují. Silou myšlenky a tím, čemu věříme, čemu dáváme pozornost, ovlivňujeme mnohé – jak v našem vlastním těle, tak vně.

Radka je Mistr Neurolingvistického programování, psychoterapeutické metody, v oboru má 4 diplomy. Je absolventkou Silvovy metody, I, II, ráda pracuje i s transformační metodou The Journey - Cesta.
Sama dlouhou cestu ušla. Minulost nechala tam, kde je její místo.
Na základě vlastních zkušeností ví, že tělo, které je přijímáno, milováno a nezatěžováno vlastními jedovatými myšlenkami, strachy a obavami, je mnohem silnější a odolnější.
Skrze zkoušky dosahujeme osobních vítězství. Je potřeba je dobře chápat. Najít v nich sílu a s tou pracovat dál.

Procvičujme mysl v myšlenkách na úspěch, štěstí, zdraví, hojnost a vyřaďme z ní strach a obavy.

Ing. Radka Měšťanová


gsm: + 420 724 045 056
mestanova@fitstop.cz


T-Mobile Still pepsi
NN Microsoft Hello Bank
Hartmann Jelínek Fráňa a partneři Eurovia Arval
Amundi Albert ADP