Novinky
novinka
Kurzy první pomoci
Společnost Fitstop spol...
click here
novinka
T-Mobile online cvičení
Cvičte, když máte Vy ča...
click here
Archiv novinek >>

Ke stažení

Stáhněte si naší nabídku v PDF souboru

PDF download


Cvičení |

Krátké protažení během práce okysličí, zlepší náladu a zvýší soustředění po dobu několika hodin. Pomůže obnovit Vaše pracovní síly, tvořivost, fokus a radost z toho, co děláte.


V oblasti „úspěšné zdravé firmy“ přichází společnost Fitstop s progresivním přístupem k otázce enormních nároků společnosti na výkonnost a zdraví jedince.

I přes nepříznivé ekonomické období (nebo naopak právě proto) si stále více firem uvědomuje potenciál a příležitosti spočívající ve správně nastavených wake up podnětech a stimulačních benefitech.

Fitstop je efektivní populární systém na zvýšení energie a snížení stresu přímo u pracovního stolu, v pracovní době a v pracovním obleku. Specializuje se na poskytování tzv. wake up impulsů přímo na pracovišti a představuje krátké pravidelné okysličení a protažení zaměřené proti bolestem krční a bederní páteře a zkrácených svalových skupin. Rozproudíte krev, práce pak půjde snáze od ruky a zvedne se vám nálada!
Klienty zároveň učíme řadu účinných protistresových postupů a technik.

Jsou zaměstnanci často unavení a neangažovaní?


Spolu se zvyšujícími se stresovými faktory a nároky na výkon zaměstnanců jsou dle výzkumů jedněmi z nejčastějších příčin pracovní neschopnosti v sedavém zaměstnání bolesti zad, bolesti hlavy, či psychické vyčerpání zaměstnance. Dle studií organizací Gallup a Conference Board je až 80% pracovníků v práci pasivních nebo aktivně neangažovaných.

Zkuste FITSTOP, pokud zažíváte v zaměstnání jeden ospalý den za druhým, cítíte se malátní a bez energie. Únavu výrazně omezíte tím, když si budete během pracovní doby dělat krátké přestávky na uvolnění.

BT
BT
BT
BT

FITSTOP může přinést konkurenční výhodu.


Máme kapacitu dlouhodobě pracovat jen určitým tempem. Je potřeba zařadit přestávku a krátkodobě změnit činnost a úplně vypnout. Nejde o luxus, ale o podmínku výkonnosti pro další dny. Abyste byli úspěšní, je potřeba vybrat to, co je důležité.

Jaké používáte wake-up podněty?


Současná hospodářsky obtížná doba vyžaduje mimo jiné i nové produkty a přístupy k získání větší výkonnosti vlastních zaměstnanců.

FITSTOP má okamžitý efekt aktivizace sil v pracovní době. Je prokázáno, že krátké cvičení zvýší soustředění až po dobu několika hodin!

Je jasné, že v zúženém firemním chápání je zdravý zaměstnanec synonymem výkonnosti.

• podpora fyzického i duševního zdraví, prevence nemoci
• předcházení úzkostí a depresí
• upevnění pracovních vztahů
• vyšší efektivita společnosti – pozitivní dopad na výkon zaměstnanců
• vyšší angažovanost, loajalita a spokojenost zaměstnanců
• zvýšení atraktivity společnosti na trhu práce
• upevnění firemní kultury, zvýšení kvality pracovního prostředí
• významné obohacení portfolia firemních benefitů
• snížení nemocnosti zaměstnanců a nákladů s tím spojených
• kvalitní interní i externí PR společnosti

Fitstop propojuje odborné HR znalosti s oblastmi fyziologie, psychologie, sociologie a alternativními směry. Pomáhá personalistům, manažerům, zaměstnancům a fyzickým osobám zaměřit se na první pohled málo viditelný problém - otázku vnitřní spokojenosti člověka, harmonie, radosti z práce a dostatek životní energie. Mnohdy je právě nerovnováha v těchto oblastech důvodem, proč se nechuť k práci, únavu a ztrátu výkonnosti nedaří řešit standardními metodami, orientovanými pouze na profesní zdokonalování jednotlivce.

BT
BT
BT
BT

Jsou přestávky v práci nezbytné? Využíváte je co nejefektivněji?
T-Mobile Still pepsi
NN Microsoft Hello Bank
Hartmann Jelínek Fráňa a partneři Eurovia Arval
Amundi Albert ADP