Novinky
novinka
Fitmysl
Tělo a mysl, vědomí, po...
click here
novinka
Kurzy první pomoci
Společnost Fitstop spol...
click here
Archiv novinek >>

Ke stažení

Stáhněte si naší nabídku v PDF souboru

PDF download


Novinky | Kurzy první pomoci


Společnost Fitstop spolupracuje s firmou STILL ČR již několik let. Zajišťuje pro ni cvičení v kanceláři pro sedavá zaměstnání a rovněž kurzy první pomoci. Radka Měšťanová, jednatelka společnosti Fitstop, upozorňuje, že na trhu existuje mnoho školení zaměřených na první pomoc, která však mají různou úroveň a také se liší cenou. Většinou školí lidé, kteří nemají žádnou praxi a nikdy nikoho skutečně nezachraňovali. Proto Fitstop spolupracuje se dvěma lékaři (leteckými záchranáři) z pražské záchranné služby, jejichž kurzy probíhají na vysoké odborné úrovni.

Ve skladu dochází k nejčastějším úrazům při střetu člověka s manipulační technikou. Vysokozdvižné vozíky váží až několik tun a jakákoli kolize končí většinou těžkým úrazem.

Kurzy probíhají přímo ve skladu.
Jedním ze zákazníků, pro které firmy STILL ČR a Fitstop kurzy první pomoci pořádají, je společnost PEPSICO CZ s.r.o., člen skupiny karlovarské minerální vody a.s. Kurzy pro všechny zaměstnance zde probíhají jednou ročně.

Kurz byl koncipován tak, aby posluchače připravil na zvládání emergentních situací. Obsah zahrnoval život zachraňující úkony, tedy to úplně nejdůležitější, a také ošetření běžných úrazů, jako jsou zlomeniny apod. Nechyběly ani vhodné kapitoly z interny a základy poranění hlavy, což patří k jednomu z nejvíc podceňovaných úrazů, které jsou smrtelně nebezpečné. Instruktor též poradil s výběrem nebo složením správného vybavení do lékárničky, neboť to je základ pro účinnou záchranu života.BT
BT
BT
BTT-Mobile Still pepsi
NN Microsoft Hello Bank
Hartmann Jelínek Fráňa a partneři Eurovia Arval
Amundi Albert ADP